Atributi specifični za industriju
| Stil dizajna | KLASIČNO |
Ostali atributi
| Vrsta tava | Tave i tave za prženje |
| Materijal | Keramika |
| Vrsta metala | Aluminij |
| Primjenjivi štednjak | Opća uporaba za plinsko i indukcijsko kuhalo |
| kategorija proizvoda | Set lonaca |
| model | Trodijelni set |
| Vrijeme je za tržište | Ljeto 2020 |
| Postoje li patenti | ništa |
| Primjenjiv štednjak | valuta |
| tekstura drveta | lijevaNe željezo |
| Je li električni? | no |
| Trgovački atribut | unutrašnja trgovina |
| dubina | 9 cm |
| Prilagodba obrade | biti |
Pakiranje i dostava
| Prodajne jedinice: | Pojedinačna stavka |
| Veličina jednog paketa: | 55X51X67 cm |
| Pojedinačna bruto težina: | 5.000 kg |
| Artikal | VrijedNest |
| Vrsta tava | Tave i tave za prženje |
| Materijal | Keramika |
| Vrsta metala | Aluminij |
| Primjenjivi štednjak | Opća uporaba za plinsko i indukcijsko kuhalo |
| Stil dizajna | KLASIČNO |
| kategorija proizvoda | Set lonaca |
| model | Trodijelni set |
| Vrijeme je za tržište | Ljeto 2020 |
| Postoje li patenti | ništa |
| Primjenjiv štednjak | valuta |
| tekstura drveta | lijevano željezo |
| Je li električni? | no |
| Trgovački atribut | unutrašnja trgovina |
| dubina | 9 cm |
| Prilagodba obrade | biti |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. osnovana je 2022. godine, što je gotovo zadnja godina pandemije COVID-19. Držimo se izvorne težnje "napraviti tavu koja se ne lijepi".
Leer proizvodi sve vrste tava za naše kupce putem OEM i ODM širom svijeta. Našim kupcima također nudimo priliku od nule da rade s našim inženjerima na dizajnu posuđa za kuhanje, koje je doista prilagođeno. Sav naš kuhinjski pribor i posuđe projektirani su i proizvedeni u našoj tvornici od 150.000 četvornih stopa, koja se nalazi u gradu Cixi, provinciji Zhejiang, Kina.
Standardna tepsija 9x13 inča drži otprilike 3 litre ili 12 šalica tekućine kad se napuni do vrha. U praktičnom pečenju i kuhanju treb...
Prikaži višeBrzi odgovor: Kako se mjeri veličina posude za prženje Tava za prženje veličina se mjeri preko gornjeg...
Prikaži višeKoliko dugo kuhati rezance za špagete: izravan odgovor Uzmite standardne sušene špagete 8 do 12 minuta kuhati u kipućoj ...
Prikaži višeKratak odgovor: Kako začiniti tavu izrađenu od ugljičnog čelika Da biste začinili posudu Proizvedeno u od ugljičnog čelika, isperit...
Prikaži više