Atributi specifični za industriju
| Stil dizajna | Modernoo |
Ostali atributi
| Vrsta tava | Tave i tave za prženje |
| Materijal | Keramika |
| Vrsta metala | Aluminij |
| Primjenjivi štednjak | Opća uporaba za plinsko i indukcijsko kuhalo |
| Vrsta poklopca za posudu | Bez poklopca za posudu |
| Poklopac za lonac | S poklopcem za lonac |
| Kapacitet | 1-2L |
| Naziv proizvoda | Tava za prženje |
| Korištenje | Kuhanje hrane |
| Stil | Modern |
| Primjena | Kuhinja |
| Boja | Žuta, crvena, plava, siva |
| Veličina | 20/24/28 cm |
Pakiranje i dostava
| Luka | Ningbo ILI Šangaj |
| Prodajne jedinice: | Pojedinačna stavka |
| Veličina jednog paketa: | 30X30X30 cm |
| Pojedinačna bruto težina: | 3.000 kg |
Sposobnost opskrbe
| Sposobnost opskrbe | 10000 komada/komada dnevno |
| Artikal | Vrijednost |
| Vrsta tava | Tave i tave za prženje |
| Materijal | Metal |
| Vrsta metala | Aluminij |
| Primjenjivi štednjak | Opća uporaba za plinsko i indukcijsko kuhalo |
| Vrsta poklopca za posudu | Bez poklopca za posudu |
| Poklopac za lonac | S poklopcem za lonac |
| Kapacitet | 1-2L |
| Stil dizajna | Modernoo |
| Broj modela |
|
| Naziv proizvoda | Tava za prženje |
| Korištenje | Kuhanje hrane |
| Stil | Modern |
| Primjena | Kuhinja |
| Boja | Žuta, crvena, plava, siva |
| Veličina | 20/24/28 cm |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. osnovana je 2022. godine, što je gotovo zadnja godina pandemije COVID-19. Držimo se izvorne težnje "napraviti tavu koja se ne lijepi".
Leer proizvodi sve vrste tava za naše kupce putem OEM i ODM širom svijeta. Našim kupcima također nudimo priliku od nule da rade s našim inženjerima na dizajnu posuđa za kuhanje, koje je doista prilagođeno. Sav naš kuhinjski pribor i posuđe projektirani su i proizvedeni u našoj tvornici od 150.000 četvornih stopa, koja se nalazi u gradu Cixi, provinciji Zhejiang, Kina.
Koliko dugo kuhati špagete: izravan odgovor Najviše suhih špageta traje 8 do 12 minuta kuhati u kipućoj slanoj vodi, ovi...
Prikaži višeKratak odgovor: Kako očistiti keramičko posuđe a da ga ne uništite Keramičko posuđe treba čistiti toplom vodom, nekoliko kapi sreds...
Prikaži višeNajbolji Neljepljivo posuđe za novac: naši najbolji odabiri Ako želite jasan odgovor: Tramontina 10...
Prikaži višeNajbolji Neprianjajuće posuđe Brendovi upravo sada Ako želite jasan odgovor: Sve-odjeveni, Zwilling...
Prikaži više