Atributi specifični za industriju
| Stil dizajna | Američki stil |
| Materijal | Metal |
| Značajka | Održivo |
Ostali atributi
| Mjesto podrijetla | Zhejiang, Kina |
| Tip | Lonci za juhu i temeljac |
| Primjenjivi štednjak | Opća uporaba za plinsko i indukcijsko kuhalo |
| Naziv marke | LEERPAN |
| Broj modela | Serija Priroda plus |
| Niz | Serija Priroda plus |
| Poklopac | Poklopac od lijevanog aluminija |
| Ručka | Dostupne su fiksna bakelitna ručka i odvojiva ručka |
| Baza | Indukcijsko dno s rupama i ugraviranim logom |
| Interijer | Dupont profil super neprianjajući premaz |
| Vanjski | Šarena mat silikonska slika |
Pakiranje i dostava
| Detalji pakiranja | Set kartica u boji s vrećicom za zaštitu okoliša u papirnatoj kutiji |
| Luka | Ningbo |
| Prodajne jedinice: | Pojedinačna stavka |
| Veličina jednog paketa: | 30X30X30 cm |
| Pojedinačna bruto težina: | 5.000 kg |
Sposobnost opskrbe
| Sposobnost opskrbe | 1000000 komada/komada mjesečno |
| Artikal | Neprianjajuća tava |
| Veličina | 20/22/24/26/28cm ili po narudžbi |
| Materijal | Aluminij |
| Logo | Običaj |
| Debljina | Gornji obruč 4.0 Tijelo 2.5 Donji 3.0mm |
| Ručka | Bakelit soft touch revited, nehrđajući čelik s drvenim soft touchom ili po narudžbi |
| Pakiranje | Rukav u boji ili po narudžbi |
| OEM/ODM | Dobrodošli |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. osnovana je 2022. godine, što je gotovo zadnja godina pandemije COVID-19. Držimo se izvorne težnje "napraviti tavu koja se ne lijepi".
Leer proizvodi sve vrste tava za naše kupce putem OEM i ODM širom svijeta. Našim kupcima također nudimo priliku od nule da rade s našim inženjerima na dizajnu posuđa za kuhanje, koje je doista prilagođeno. Sav naš kuhinjski pribor i posuđe projektirani su i proizvedeni u našoj tvornici od 150.000 četvornih stopa, koja se nalazi u gradu Cixi, provinciji Zhejiang, Kina.
Koliko dugo kuhati špagete: izravan odgovor Najviše suhih špageta traje 8 do 12 minuta kuhati u kipućoj slanoj vodi, ovi...
Prikaži višeKratak odgovor: Kako očistiti keramičko posuđe a da ga ne uništite Keramičko posuđe treba čistiti toplom vodom, nekoliko kapi sreds...
Prikaži višeNajbolji Neljepljivo posuđe za novac: naši najbolji odabiri Ako želite jasan odgovor: Tramontina 10...
Prikaži višeNajbolji Neprianjajuće posuđe Brendovi upravo sada Ako želite jasan odgovor: Sve-odjeveni, Zwilling...
Prikaži više