Atributi specifični za industriju
| Stil dizajna | Minimalistički |
Ostali atributi
| Mjesto podrijetla | Zhejiang, Kina |
| Tip | Tave |
| Primjenjivi štednjak | Opća uporaba za plinsko i indukcijsko kuhalo |
| Vrsta woka | Neprianjajuće |
| Vrsta poklopca za posudu | Bez poklopca za posudu |
| Promjer | 26 cm |
| Vrsta tava | Maifan Stone Healthy tava 30 cm |
| Naziv marke | Leerpan |
| Naziv proizvoda | Maifan kamena zdrava tava |
| Korištenje | Kuhanje hrane |
| Stil | Moderno |
| Primjena | Kuhinja |
| Boja | Kao slika |
| Poklopac | Stakleni poklopac |
| Materijal | Lijevani aluminij |
| Veličina | Kao slika |
| Ručka | Prilagodljiv |
Pakiranje i dostava
| Prodajne jedinice: | Pojedinačna stavka |
| Veličina jednog paketa: | 60,0X50,0X50,0 cm |
| Pojedinačna bruto težina: | 5.000 kg |
| Artikal | Vrijednost |
| Tip | Tave |
| Primjenjivi štednjak | Opća uporaba za plinsko i indukcijsko kuhalo |
| Vrsta woka | Neprianjajuće |
| Vrsta poklopca za posudu | Bez poklopca za posudu |
| Promjer | 26 cm |
| Stil dizajna | Minimalistički |
| Vrsta tava | Maifan Stone Healthy tava 30 cm |
| Značajka | Opskrbljena |
| Mjesto podrijetla | Zhejiang, Kina |
| Naziv marke | Smartpan |
| Broj modela | IS-FYYJ226 |
| Naziv proizvoda | Maifan kamena zdrava tava |
| Korištenje | Kuhanje hrane |
| Stil | Moderno |
| Primjena | Kuhinja |
| Boja | Kao slika |
| Poklopac | Stakleni poklopac |
| Materijal | Lijevani aluminij |
| Veličina | Kao slika |
| Ručka | Prilagodljivo |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. osnovana je 2022. godine, što je gotovo zadnja godina pandemije COVID-19. Držimo se izvorne težnje "napraviti tavu koja se ne lijepi".
Leer proizvodi sve vrste tava za naše kupce putem OEM i ODM širom svijeta. Našim kupcima također nudimo priliku od nule da rade s našim inženjerima na dizajnu posuđa za kuhanje, koje je doista prilagođeno. Sav naš kuhinjski pribor i posuđe projektirani su i proizvedeni u našoj tvornici od 150.000 četvornih stopa, koja se nalazi u gradu Cixi, provinciji Zhejiang, Kina.
Koliko dugo kuhati špagete: izravan odgovor Najviše suhih špageta traje 8 do 12 minuta kuhati u kipućoj slanoj vodi, ovi...
Prikaži višeKratak odgovor: Kako očistiti keramičko posuđe a da ga ne uništite Keramičko posuđe treba čistiti toplom vodom, nekoliko kapi sreds...
Prikaži višeNajbolji Neljepljivo posuđe za novac: naši najbolji odabiri Ako želite jasan odgovor: Tramontina 10...
Prikaži višeNajbolji Neprianjajuće posuđe Brendovi upravo sada Ako želite jasan odgovor: Sve-odjeveni, Zwilling...
Prikaži više