Atributi specifični za industriju
| Stil dizajna | Zemlja |
| Značajka | Održivo |
Ostali atributi
| Mjesto podrijetla | Zhejiang, Kina |
| Tip | Tave |
| Primjenjivi štednjak | Opća uporaba za plinsko i indukcijsko kuhalo |
| Vrsta woka | Neprianjajuće |
| Vrsta poklopca za posudu | Stakleni poklopac |
| Promjer | 20cm/24cm/26cm/28cm |
| Vrsta tava | Tave i tave za prženje |
| Vrsta metala | Aluminij |
| Certifikacija | LFGB |
| Naziv marke | OEM |
| Broj modela | 11 |
| OEM & ODM | Prihvatljivo |
| Materijal | Aulminum |
| Veličina | Prilagođena veličina |
| Prednost | Ekološki Prirodno Zdravo |
| Korištenje | Domaća kuhinja |
| Boja | Prilagođena boja |
| MOQ | 1000kom |
| Uzorak | Dostupan |
| Stil | Modren |
| Paket | Polybag kutija u boji |
Pakiranje i dostava
| Detalji pakiranja | Opp torba ili kutija u boji ili bijela kutija ili prilagodite |
| Luka | NINGBO, ŠANGAJ |
| Prodajne jedinice: | Pojedinačna stavka |
| Veličina jednog paketa: | 30X30X20 cm |
| Pojedinačna bruto težina: | 5.000 kg |
Sposobnost opskrbe
| Sposobnost opskrbe | 5000 komada/komada tjedno |
| Artikal | Vrijednost |
| Tip | Tave |
| Primjenjivi štednjak | Opća uporaba za plinsko i indukcijsko kuhalo |
| Vrsta woka | Neprianjajuće |
| Vrsta poklopca za posudu | Stakleni poklopac |
| Promjer | 20cm/24cm/26cm/28cm |
| Stil dizajna | Zemlja |
| Vrsta tava | Tave i tave za prženje |
| Vrsta metala | Aluminij |
| Certifikacija | LFGB |
| Značajka | Održivo |
| Mjesto podrijetla | Zhejiang, Kina |
| Naziv marke | OEM |
| Broj modela | 11 |
| OEM & ODM | Prihvatljivo |
| Materijal | Aulminum |
| Veličina | Prilagođena veličina |
| Prednost | Ekološki Prirodno Zdravo |
| Korištenje | Domaća kuhinja |
| Boja | Prilagođena boja |
| MOQ | 1000kom |
| Uzorak | Dostupan |
| Stil | Modren |
| Paket | Polybag Box Box |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. osnovana je 2022. godine, što je gotovo zadnja godina pandemije COVID-19. Držimo se izvorne težnje "napraviti tavu koja se ne lijepi".
Leer proizvodi sve vrste tava za naše kupce putem OEM i ODM širom svijeta. Našim kupcima također nudimo priliku od nule da rade s našim inženjerima na dizajnu posuđa za kuhanje, koje je doista prilagođeno. Sav naš kuhinjski pribor i posuđe projektirani su i proizvedeni u našoj tvornici od 150.000 četvornih stopa, koja se nalazi u gradu Cixi, provinciji Zhejiang, Kina.
Koliko dugo kuhati špagete: izravan odgovor Najviše suhih špageta traje 8 do 12 minuta kuhati u kipućoj slanoj vodi, ovi...
Prikaži višeKratak odgovor: Kako očistiti keramičko posuđe a da ga ne uništite Keramičko posuđe treba čistiti toplom vodom, nekoliko kapi sreds...
Prikaži višeNajbolji Neljepljivo posuđe za novac: naši najbolji odabiri Ako želite jasan odgovor: Tramontina 10...
Prikaži višeNajbolji Neprianjajuće posuđe Brendovi upravo sada Ako želite jasan odgovor: Sve-odjeveni, Zwilling...
Prikaži više