| Stil dizajna | KLASIČNO |
| Materijal | Metal |
| Značajka | Održivo |
| Mjesto podrijetla | Zhejiang, Kina |
| Tip | Setovi posuđa |
| Naziv marke | leerpan |
| Boja | Bijela |
| Logo | Prihvati prilagođeni logotip |
| Tip | Pribor za kuhanje |
| Ručka | Ručka mekana na dodir |
| Vrsta materijala | Mentalno |
| Stil | Jednostavan |
| Veličina | 16/18/20/22/24/26/28/30/32 cm |
| Ime | Set kuhinjskog posuđa |
| Dno | Krug |
| Premazivanje | Neprianjajuća površina za kuhanje |
| Prodajne jedinice: | Pojedinačna stavka |
| Veličina jednog paketa: | 7,5X18X5 cm |
| Pojedinačna bruto težina: | 2.500 kg |
| Artikal | Vrijednost |
| Stil dizajna | KLASIČNO |
| Tip | Setovi posuđa |
| Materijal | Metal |
| Značajka | Održivo |
| Mjesto podrijetla | Kina |
| | Zhejiang |
| Boja | Bijela |
| Logo | Prihvati prilagođeni logotip |
| Tip | Pribor za kuhanje |
| Ručka | Ručka mekana na dodir |
| Vrsta materijala | Mentalno |
| Stil | Jednostavan |
| Veličina | 16/18/20/22/24/26/28/30/32 cm |
| Ime | Set kuhinjskog posuđa |
| Dno | Krug |
| Premazivanje | Neprianjajući premaz površine za kuhanje |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. osnovana je 2022. godine, što je gotovo zadnja godina pandemije COVID-19. Držimo se izvorne težnje "napraviti tavu koja se ne lijepi".
Leer proizvodi sve vrste tava za naše kupce putem OEM i ODM širom svijeta. Našim kupcima također nudimo priliku od nule da rade s našim inženjerima na dizajnu posuđa za kuhanje, koje je doista prilagođeno. Sav naš kuhinjski pribor i posuđe projektirani su i proizvedeni u našoj tvornici od 150.000 četvornih stopa, koja se nalazi u gradu Cixi, provinciji Zhejiang, Kina.
Standardna tepsija 9x13 inča drži otprilike 3 litre ili 12 šalica tekućine kad se napuni do vrha. U praktičnom pečenju i kuhanju treb...
Prikaži višeBrzi odgovor: Kako se mjeri veličina posude za prženje Tava za prženje veličina se mjeri preko gornjeg...
Prikaži višeKoliko dugo kuhati rezance za špagete: izravan odgovor Uzmite standardne sušene špagete 8 do 12 minuta kuhati u kipućoj ...
Prikaži višeKratak odgovor: Kako začiniti tavu izrađenu od ugljičnog čelika Da biste začinili posudu Proizvedeno u od ugljičnog čelika, isperit...
Prikaži više