Atributi specifični za industriju
| Stil dizajna | KLASIČNO |
Ostali atributi
| Vrsta tava | Tave i tave za prženje |
| Materijal | Keramika |
| Vrsta metala | Aluminij |
| Primjenjivi štednjak | Opća uporaba za plinsko i indukcijsko kuhalo |
| Vrsta poklopca za posudu | Stakleni poklopac |
| Poklopac za lonac | S poklopcem za lonac |
| Kapacitet | 3-4L |
| boja | Mliječno bijela, može se prilagoditi |
| Kategorija proizvoda | Lonac za mlijeko |
| Vrijeme za izlazak na tržište | Ljeto 2021 |
| Imate li patent | ništa |
| Primjenjiv štednjak | valuta |
| tekstura drveta | aluminijska legura |
| karakteristika | Neljepljivi lonac |
| Je li električni? | ne |
| Trgovački atribut | prilagoditi |
| dubina | 10 cm |
Pakiranje i dostava
| Prodajne jedinice: | Pojedinačna stavka |
| Veličina jednog paketa: | 18X13X7 cm |
| Pojedinačna bruto težina: | 25.000 kg |
| Artikal | Vrijednost |
| Vrsta tava | Tave i tave za prženje |
| Materijal | Keramika |
| Vrsta metala | Aluminij |
| Primjenjivi štednjak | Opća uporaba za plinsko i indukcijsko kuhalo |
| Stil dizajna | KLASIČNO |
| boja | Mliječno bijela, može se prilagoditi |
| Kategorija proizvoda | Lonac za mlijeko |
| Vrijeme za izlazak na tržište | Ljeto 2021 |
| Imate li patent | ništa |
| Primjenjiv štednjak | valuta |
| tekstura drveta | aluminijska legura |
| karakteristika | Neljepljivi lonac |
| Je li električni? | ne |
| Trgovački atribut | prilagoditi |
| dubina | 10cm |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. osnovana je 2022. godine, što je gotovo zadnja godina pandemije COVID-19. Držimo se izvorne težnje "napraviti tavu koja se ne lijepi".
Leer proizvodi sve vrste tava za naše kupce putem OEM i ODM širom svijeta. Našim kupcima također nudimo priliku od nule da rade s našim inženjerima na dizajnu posuđa za kuhanje, koje je doista prilagođeno. Sav naš kuhinjski pribor i posuđe projektirani su i proizvedeni u našoj tvornici od 150.000 četvornih stopa, koja se nalazi u gradu Cixi, provinciji Zhejiang, Kina.
Standardna tepsija 9x13 inča drži otprilike 3 litre ili 12 šalica tekućine kad se napuni do vrha. U praktičnom pečenju i kuhanju treb...
Prikaži višeBrzi odgovor: Kako se mjeri veličina posude za prženje Tava za prženje veličina se mjeri preko gornjeg...
Prikaži višeKoliko dugo kuhati rezance za špagete: izravan odgovor Uzmite standardne sušene špagete 8 do 12 minuta kuhati u kipućoj ...
Prikaži višeKratak odgovor: Kako začiniti tavu izrađenu od ugljičnog čelika Da biste začinili posudu Proizvedeno u od ugljičnog čelika, isperit...
Prikaži više