Atributi specifični za industriju
| Stil dizajna | KLASIČNO |
| Materijal | lijevano željezo |
| Značajka | Održivo, opskrbljeno |
Ostali atributi
| Mjesto podrijetla | Zhejiang, Kina |
| Tip | Setovi posuđa |
| Naziv marke | podmuklo lice |
| Broj modela | 0233 |
| Materijal | Lijevano željezo |
| Naziv proizvoda | Lonac za kuhanje |
| Korištenje | Domaći hotelski restoran |
| Poklopac | Stakleni poklopac |
| Boja | Crni lonac |
| Funkcija | Višenamjenski lonac |
| Pakiranje | Kutija u boji |
| Logo | Prilagođeni logotip |
| Ključne riječi | Set za kuhanje Lonac za kuhanje |
| Veličina | 45*12*24,5 cm |
Pakiranje i dostava
| Prodajne jedinice: | Pojedinačna stavka |
| Veličina jednog paketa: | 45X12,3X4,5 cm |
| Pojedinačna bruto težina: | 23.000 kg |
| Artikal | Vrijednost |
| Stil dizajna | KOREJSKI |
| Tip | Setovi posuđa |
| Materijal | lijevano željezo |
| Značajka | Održivo, opskrbljeno |
| Mjesto podrijetla | Kina |
|
| Zhejiang |
| Broj modela | 0233 |
| Materijal | Lijevano željezo |
| Naziv proizvoda | Lonac za kuhanje |
| Korištenje | Domaći hotelski restoran |
| Poklopac | Stakleni poklopac |
| Boja | Crni lonac |
| Funkcija | Višenamjenski lonac |
| Pakiranje | Kutija u boji |
| Logo | Prilagođeni logotip |
| Ključne riječi | Set za kuhanje Lonac za kuhanje |
| Veličina | 45*12*24,5cm |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. osnovana je 2022. godine, što je gotovo zadnja godina pandemije COVID-19. Držimo se izvorne težnje "napraviti tavu koja se ne lijepi".
Leer proizvodi sve vrste tava za naše kupce putem OEM i ODM širom svijeta. Našim kupcima također nudimo priliku od nule da rade s našim inženjerima na dizajnu posuđa za kuhanje, koje je doista prilagođeno. Sav naš kuhinjski pribor i posuđe projektirani su i proizvedeni u našoj tvornici od 150.000 četvornih stopa, koja se nalazi u gradu Cixi, provinciji Zhejiang, Kina.
Standardna tepsija 9x13 inča drži otprilike 3 litre ili 12 šalica tekućine kad se napuni do vrha. U praktičnom pečenju i kuhanju treb...
Prikaži višeBrzi odgovor: Kako se mjeri veličina posude za prženje Tava za prženje veličina se mjeri preko gornjeg...
Prikaži višeKoliko dugo kuhati rezance za špagete: izravan odgovor Uzmite standardne sušene špagete 8 do 12 minuta kuhati u kipućoj ...
Prikaži višeKratak odgovor: Kako začiniti tavu izrađenu od ugljičnog čelika Da biste začinili posudu Proizvedeno u od ugljičnog čelika, isperit...
Prikaži više