Atributi specifični za industriju
| Stil dizajna | KLASIČNO |
Ostali atributi
| Vrsta tava | Tave i tave za prženje |
| Materijal | Metal |
| Vrsta metala | Aluminijska legura |
| Primjenjivi štednjak | Opća uporaba za plinsko i indukcijsko kuhalo |
| Vrsta poklopca za posudu | stakleni poklopac |
| Poklopac za lonac | S poklopcem za lonac |
| Kapacitet | 3-4L |
| Korištenje | Početna Hotelski restoran Kuhanje na otvorenom |
| Ručka | gumena drška |
| Pakiranje | Prilagođeno pakiranje |
| Logo | Prihvati prilagođeni logotip |
| Oblik | Okrugli oblik |
Pakiranje i dostava
| Prodajne jedinice: | Pojedinačna stavka |
| Veličina jednog paketa: | 38X32,5X16 cm |
| Pojedinačna bruto težina: | 2.390 kg |
| Artikal | Vrijednost |
| Vrsta tava | Lonac za juhu |
| Materijal | Aluminij |
| Primjenjivi štednjak | Opća uporaba za plinsko i indukcijsko kuhalo |
| Poklopac za lonac | Stakleni poklopac |
| Veličina | Promjer.28cm x H12 cm |
| Debljina dna | 3,0 mm |
| Debljina otvora lonca | 4,0 mm |
| lonac Visina | 12cm |
| unutarnji | iznutra s dva sloja crne neljepljive boje |
| Vanjski | premazan mat crnom bojom za visoke temperature |
| Oblik | Okrugli oblik |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. osnovana je 2022. godine, što je gotovo zadnja godina pandemije COVID-19. Držimo se izvorne težnje "napraviti tavu koja se ne lijepi".
Leer proizvodi sve vrste tava za naše kupce putem OEM i ODM širom svijeta. Našim kupcima također nudimo priliku od nule da rade s našim inženjerima na dizajnu posuđa za kuhanje, koje je doista prilagođeno. Sav naš kuhinjski pribor i posuđe projektirani su i proizvedeni u našoj tvornici od 150.000 četvornih stopa, koja se nalazi u gradu Cixi, provinciji Zhejiang, Kina.
Koliko dugo kuhati špagete: izravan odgovor Najviše suhih špageta traje 8 do 12 minuta kuhati u kipućoj slanoj vodi, ovi...
Prikaži višeKratak odgovor: Kako očistiti keramičko posuđe a da ga ne uništite Keramičko posuđe treba čistiti toplom vodom, nekoliko kapi sreds...
Prikaži višeNajbolji Neljepljivo posuđe za novac: naši najbolji odabiri Ako želite jasan odgovor: Tramontina 10...
Prikaži višeNajbolji Neprianjajuće posuđe Brendovi upravo sada Ako želite jasan odgovor: Sve-odjeveni, Zwilling...
Prikaži više